כמה עולה חתונה בטבע ?

המטרה שלנו כאן היא לתת לכם תמונה כללית על עלויות ומחירים של חתונה בטבע כדי שתוכלו לקבל החלטה טובה האם חתונה בטבע בכלל מתאימה לכם.

ליווינו הרבה זוגות לקראת החתונה וחלק גדול מהם ירד מהרעיון של חתונה בטבע אחרי שהם (או ההורים שלהם…) הבינו את המשמעות. כלל אצבע אומר שחתונה בטבע יקרה כמעט פי שתיים מחתונה באולם ברמה דומה, אנחנו אומרים שזה נכון אבל יש דרכים לנצח את הסטטיסטיקה. היתרון בחתונה בטבע הוא שאפשר לבחור את הרמה של הארוע ולהחליט במה חשוב לכם להשקיע. כשסוגרים חתונה באולם, יתנו לכם מחיר למנה שכולל כמעט הכל, מקסימום יהיו תוספות מסוימות אבל לא יכנסו איתכם לפירוט כמה עולות הצלחות וכמה השירותים.

אם בחרתם ללכת על חתונה בטבע, זה יכול להיות לטובתכם: כל סעיף מתומחר בפני עצמו ובכל דבר אפשר להשוות מחירים ולהחליט האם לקחת דרכינו או להביא בנפרד או אפילו לוותר וכך להוזיל את עלות החתונה. אצל הרבה זוגות שבוחרים להתחתן בטבע, המעורבות בהכנת החתונה היא חלק מהחוויה.

לשאלת רבים מהפונים, אנחנו מפרטים פה את המחירים הריאליים של חתונה בטבע. ניסינו לכתוב מחיר ממוצע ולא להתחשב במי שרוצה ללכת על משהו מאד מאד יוקרתי או מי שעושה חתונה חברתית והאורחים מביאים הכל (למרות שכבר הפקנו כאלו והיה תענוג!).

הערה אחרונה: כמובן שהמקום, התאריך ומשתנים נוספים יכולים להשפיע על מחיר החתונה.

מחירים לחתונה בטבע – 

אוכל: תפריט בשרי טוב עולה כ 180 ₪ עד 210 לאדם. ניתן להוזיל עד 130 לאדם כולל שתיה, סלטים וקינוח (בשר טוב ואיכותי על האש, ללא סטייקים).

בר: למעוניינים בבר אלכוהול, המחיר הוא בין 25 ל 50 ₪ למשתתף (ניתן לחשב מבוגרים בלבד) בהתאם לרמת האלכוהול שתבקשו.

קינוחים ושתיה חמה: כלולים במחיר. ניתן לשדרג לקינוחים מיוחדים בעלות של 20 ₪ לאדם. מכונת קפה איכותית לארוע – תוספת של 4 ₪ לאדם.

כלי אוכל: המחיר הבסיסי כולל כלים חד פעמיים איכותיים. ניתן לשדרג לכלים מתכלים בעלות של 10 ₪ לאדם או לכלי חרסינה, סכו"ם נירוסטה וכוסות זכוכית בעלות של 24 ₪ לאדם.

הגשה: מחיר הבסיס הוא להגשה בבופה, זה גם מתאים לשטח ואנחנו פותחים מספר עמדות לפי כמות המשתתפים. למעוניינים בהגשה לשולחנות – התמחור בנפרד.

הושבה: המחיר הבסיסי כולל מחצלות ללא תוספת תשלום. כסאות ושולחנות יעלו כ 10 ₪ לאדם (כולל מפות ומפיות בד לפי הצבע שתבחרו). ניתן לשדרג לישיבה אלטרנטיבית (כריות ופופים) בעלות של 20-40 ₪ לאדם.  בכמות גדולה או בקשות מאד ספציפיות שאין אצלינו, אנחנו נעזרים לפעמים בספק חיצוני.

הקמת במה לריקודים (כרגיל מנסים למצוא מקום שלא צריך): כ4000 ₪. חשוב לדאוג לבמה איכותית ויציבה כולל אישורי בטיחות כשנדרשים (בהתאם לגובה), כאן אנחנו מביאים ספק חיצוני.

תאורה: הקמת תאורה בשטח היא מורכבת… תאורה פשוטה (פרוז'קטורים נטענים, גרלנדות) תעלה כ 1000 ₪. תאורה מורכבת יותר תעלה בין 2000 ל 5000 ₪ ותכלול תאורת הצפה, ספוטים צבעוניים שיאירו את העצים והנוף ועששיות לאוירה.

הגברה: הגברה פשוטה כלולה במחיר הבסיס. בחתונה כרגיל רוצים קצת יותר מזה ולכן כדאי לחשב עלות של 2500-6000 ₪ . הבאת די ג'יי לארוע תעלה 2500 ₪ ויותר…

חשמל: תלוי כמה חשמל צריך… אם רק להגברה אז זה גנרטור קטן (מיוצב) והעלות היא 1000-2000 ₪ כולל פריסת הכבלים. בכל מקרה אנחנו מביאים גנרטור גיבוי.  אם צריך תאורה שזוללת חשמל ובעיקר אם צריך תנורי חימום לאוכל, צריך אופרציה חיצונית ואז העלות מגיעה ל 3000-4000 ₪ וגנראטור חלופי גדול יעלה עוד כ 2000 ₪.

מים: כרגיל ניתן להסתפק במיכל גדול שאנחנו מביאים איתנו.

שירותים: 2000 עד 5000 לפי מספר התאים ובעיקר רמת השירותים (כימיים פשוטים או קרון מפואר).

הצללה: כ 10-20 ₪ למ"ר (הצללה לבנה יפה, המחיר תלוי בעיקר בגודל השטח).

אוהלים לחורף: כ 60-80 ₪ למ"ר. כאן אנחנו מביאים ספק חיצוני.

הדברה מפני יתושים וחרקים (כולל מלכודות שנשארות): 700 ₪, צריך לזכור שזה לא עוזר באופן מוחלט ואם יש מקורות מים זה בעייתי.

כספת: 400 ₪.

סדרנים (לחניה, מאבטח לכניסה): 850 ₪ לעובד.

ביטוח צד ג' לאורחים ואם קרה נזק למקום: כלול

תיאום שטח/ השכרת שטח לארוע: כרגיל תיאום השטח הוא באחריותינו. אם לא נצליח

 

להציע לכם מקום פתוח שימצא חן בעיניכם, ניתן לשכור שטחים בחורשות, כרמים, על החוף או סתם שדה יפה בעלות של 3000-10000 ₪. אנחנו מציעים לנסות לתכנן חתונה במקום שיש בו כמה שיותר תנאים מאפשרים שגם יחסכו כסף (נגישות לרכבים, צל, חשמל, מים, שירותים). כאן כולנו מקנאים במאושרים שיש להם אחלה מטע מאחורי הבית.

הפקת החתונה: בגלל שאנחנו מציעים הכל במקום אחד, ההפקה כלולה במחיר ! (כרגיל אנחנו מכינים את האוכל, מביאים ציוד שלנו, תאי שירותים שלנו וכל העובדים הם שלנו). כשלוקחים מפיק חתונה נפרד, כרגיל מדובר על עלות של 7000-10000 ש"ח להפקת חתונה בטבע אבל בהפקות ענק בטבע, המחירים כמובן גבוהים יותר.

 

שורה תחתונה, כמה עולה לעשות חתונה בטבע בזול ?

בסך הכל, ניתן לעשות חתונה יפה ופשוטה ל 100 איש בשטח בעלות של 35,000 ₪ כולל הכל !

  • כל המחירים כוללים מע"מ

נשמח להיפגש איתכם ולייעץ ללא התחייבות או להוציא הצעת מחיר. צרו קשר כאן

איך אנחנו מצליחים לעשות חתונה זולה ויפה ? תקראו כאן !

 

למה מחיר חתונה שונה ממחיר ארוע אחר ? – מחיר לחתונה אצלינו זהה למחיר כל ארוע אחר. מטבע הדברים, בחתונה דרישות הלקוח הן גבוהות יותר (נדיר לפגוש מישהו שמזמין יום גיבוש וקובע תאריך לטעימות…). זה היופי במחיר של חתונה בטבע, אתם יכולים לבחור במה חשוב לכם להשקיע ובמה לא.