האירוע שלך – בטבע שלך !

ארועים ואוכל – ראשי | ארועים וארוחות | פויקהמתכונים | מקומות | גלריה

 

"כשם שפרצופיהם שונים, כך דעותיהם שונות" אנו מאמינים שאין ארוע זהה לחברו ובכל ארוע אנו יושבים עם הלקוח לתכנן את המקום, התפריט והפרטים שמתאימים לרצונותיו ולאופי האורחים, הזמן והמקום (כן, גם לשטח יש אופי מסוים).

לכן, יש לנו גמישות הפעלה גבוהה מאד: כמעט כל מה שתבקשו, נוכל לעשות והיתרון הגדול הוא שאת הכל תקבלו במקום אחד. אנחנו נדאג לכל הדברים שתרצו ושתצטרכו כדי ליצור ארוע שטח מושלם (ובטח עוד לא חשבתם עליהם…)

אינה דומה האוירה הנדרשת ביום גיבוש או יום כיף  לעובדים לאוירה הרצויה בחתונה בטבע, מסיבת בת מצוה או יום הולדת שישים. לכל לקוח אנו תופרים את החליפה שתתאים לו.  כדי למצוא את הארוע שמתאים לטבע שלך, נציע מגוון מקומות , תפריטים, סגנונות הגשה, צורות ישיבה ואפילו נבחר יחד טעמים לפויקה (מביני עניין יודעים שהטעם שמשפחה תימנית רוצה בפויקה שלה שונה מהטעם שמשפחה אמריקאית אוהבת…)

ארוחות השטח של "בטבע שלך" כשרות בהשגחת הרב גבריאל גולדמן מרבנות מטה בנימין, ניתן להזמין את הבשר בהכשרים שונים. לפי הזמנה אנו מכינים גם פויקה צמחוני ומאכלים ללא גלוטן. מוגשות גם פיתות מקמח מלא.

ניתן ואף מומלץ לשלב פעילות עם ארוחה בטבע וכך לדוגמא, להתחיל במרוץ הרפתקאות בסגנון "חפש את המטמון" לפי כתב חידה שבתוכו ישולבו תחנות אתגריות ולסיים בארוחת פויקה מפנקת שתחכה לכם עם הפרס בנקודת הסיום.

בזמן האירוע נשמח לארח את המעוניינים במטבח שנקים בשטח וללמד אתכם את רזי הפויקה ובישול ארוחת שטח.

הצעות לסוגים שונים של ארועים וארוחות – כאן !

לקבלת הצעת מחיר לארוע בטבע לחצו כאן !