הצעת נישואים

בטבע שלך מארגנים ארועים רומנטיים מיוחדים, מקוריים ואינטימיים בטבע !

אם חשקה נפשכם לפנק את בן או בת הזוג ולהפתיע אותו בארוחה רומנטית בחיק הטבע – אתם בדרך הנכונה. בטבע שלך בעלי ניסיון בתכנון והפקה של ארועים פרטיים קטנים ברמה גבוהה.

הצעת נישואים  בטבע שלך  –

אנו מציעים רעיונות מגוונים להצעת נישואים בכל מקום שתבחרו. מניסיון "בטבע שלך"  יער, נקודת תצפית יפה, מערה או מעיין הם רקע מצוין לרגע כל כך מרגש, רומנטי וחד פעמי. במערה, ליד מעיין או בכל מקום אחר אנחנו נקשט את המקום וניצור בו אוירה מתאימה להגשמת החלום שלכם.  בסוף טיול, אחרי רכיבה על סוסים או סתם בטבע תחכה לכם פתאום תפאורה רומנטית של עששיות וכוכבים. אחרי ה"כן" המיוחל – תתפרקדו על הכריות, הפופים והמחצלות ותתפנקו בארוחת פויקה עשירה. במשך כל הארוע לא תראו נפש חיה מסביב וכל מה שתצטרכו יחכה לכם במקום. בסוף, פשוט תעזבו את המקום מאושרים ותשאירו לגמדים שלנו לקפל את הציוד. לכם ישארו מהצעת הנישואים התמונות והזיכרונות…

יום נישואים בטבע שלך –

כדי לצאת קצת מהשגרה תוכל לשלב ארוחה טובה, בילוי ושהות בטבע. קח את אשתך או קחי את בעלך לטיול שקט ורומנטי ואחריו ארוחת ערב מפנקת לאור נרות בטבע.

יום גיבוש לזוג –

רוצים לרענן את הזוגיות ? מרגישים צורך לצאת מהשיגרה ? בואו לעשות את זה בטבע שלכם ! אנו ניקח אתכם ליום חווייתי שיבנה בשבילכם. במהלך היום תבקרו באתרי טבע יפים, תתפנקו בארוחות שטח ותעבדו יחד על משימות זוגיות מאתגרות בטבע. את היום הזה לא תשכחו הרבה זמן. בואו לפנק את עצמכם !

 

הזמן עכשיו ארוע בטבע שלך !