חתונה בטבע בזול

רוצים חתונה בטבע ? חתונה יפה ופשוטה ? חתונה זולה ?

זה אפשרי !

כדי להצליח לעשות חתונה בטבע בזול, צריך לדעת שני דברים: אתם חייבים לעשות דברים בעצמכם ולהסכים להתפשר.

באופן עקרוני, חתונה בטבע עולה יותר מחתונה באולם כי צריך להביא ולהקים בשטח דברים שבאולם כבר קיימים כמו שירותים, מים וחשמל אבל יש פתרונות מקוריים ולכן כתבתי שצריך להתפשר. לדוגמא בשאלות איזה כיסאות נביא והאם צריך צילום וידאו בחתונה (מי בכלל יסתכל בסרט ?) או כשתעמדו מול השאלה איזה שירותים להביא: כמובן שהכי נרצה קרון שירותים מפוארים עם מוזיקה, מיזוג ומים זורמים אבל אם מתאים לכם ללכת על תאי שירותים אקולוגים שנבנה במקום, חסכתם אלפי שקלים.

הדבר השני שכתבתי הוא שצריך לעשות דברים בעצמכם. כך למשל אולמות האירועים לוקחים מכם כסף על בדיקת אישורי ההגעה של האורחים לחתונה או על סידורי הפרחים, שני דברים שתוכלו לדאוג להם בעצמכם.

אם אתם מבינים שאתם מוכנים להשקיע בעצמכם וגם להתפשר, הבשורה הטובה היא שניתן להגיע למחירים סבירים לגמרי. לדוגמא, מחיר לחתונה בשטח של 300 איש יכול להתחיל ב200 ש"ח לאדם כולל הפקת החתונה, קייטרינג, שולחנות, כסאות, שירותים, סדרני חניה, מאבטח, מים וחשמל.

רוצים להבין כמה עולה חתונה בטבע ? כנסו לדף הזה!

הסיפור הכי מורכב כיום בחתונה בטבע הוא מציאת המקום כי קק"ל שאחראים על רוב היערות בארץ לא מאפשרים ארועים בלילה ורשות שמורות הטבע לא מאפשרת ארועים בחופים ובשמורות טבע, אבל יש גם מקומות אחרים: מטעים פרטיים, שטחים פתוחים, חופים בתשלום או חתונה ביער בשישי בצהרים.

נושאים נוספים שדורשים עבודה לחתונה בטבע הם: תיאום המקום מול הרשות המקומית והמשטרה, ביטוח הארוע למקרה שאחד האורחים יפצע או יגרם נזק ליער או למישהו אחר, הבאת חופה, הגברה, תאורה, כמובן האוכל עצמו בין אם מדובר בדוכני מזון לקבלת פנים או הארוחה עצמה והקינוחים, קירור השתיה, הקמת בר, הכנת השטח לריקודים, הבאת כסאות ושולחנות, מים, חשמל וגנרטור גיבוי, שירותים, שילוט הגעה, טיפול נגד יתושים, חניה ואבטחה ועיצוב המקום.

אשמח לעזור לכם בהתייעצויות ללא כל התחייבות ולראות האם בכלל רלוונטית בשבילכם חתונה בטבע או שעדיף לכם לחזור לחתונה רגילה באולם…

צרו איתי קשר בנייד : 050-7999948 או שלחו פניה דרך האתר