סוכות בשטח

סוכות הוא חג מדהים ליציאה לטבע !

מטרת הסוכה היא לגרום לנו לצאת קצת מהסביבה המוכרת לנו ולהתחבר לסביבה, לירוק ולטבע. מזג האויר בסוכות נעים מאד. הקיץ עבר והחום כבר לא מעיק ואילו החורף עוד לא הגיע ורק קצת קריר באויר. בטבע שלך ממליצים על פעילויות שטח לסוכות:

סדנת ODT – משחקים מאתגרים שדורשים שיתוף פעולה. מתאים מאד למשפחות. נצא איתכם לטבע בסוכות ונקים בשטח מתקנים ומשימות שיפעילו את הקבוצה מספר שעות בכיף וגם תצאו עם ערך מוסף כי אנו מתמחים בעיבוד הדינמיקה הקבוצתית שמתחבאת מאחורי משימות ה ODT.

משחק "כולם בשביל אחד" – תחרות כתבי חידה ומשימות. קיימים משחקים מוכנים בירושלים, ביפו, בעמק האלה ואנו בונים משחקים מיוחדים לפי דרישות הלקוח בנושא ובמקום שבו תבחרו. משחק כזה הוא בסיס מצוין לשלב אטרקציות שונות וארוחת שטח שיוצרים יחד יום כיף  מושלם בטבע.

ארוחת שטח – "בטבע שלך" יבשלו ויגישו ארוחה איכותית ואותנטית בטבע. אנו מציעים מגוון ארוחות בשריות או חלביות לפי תקציבכם. אנו ממליצים מאד לנסות את ארוחת הפויקה שלנו. אנו מבשלים אותה בשטח והארוחה היא באיכות גבוהה. נגיש מבחר גדול של סירי פויקה בטעמים שונים לפי אופי הקבוצה. הפויקה מוגש בצורה אסתטית ויפה ונראה כמו מנה טעימה ולא כמו פויקה שהייתם עושים בתנועת הנוער… מתאים מאד לארוחת שטח בסוכות. אנו עם ניסיון רב גם בהכנת ארוחות על האש ("מנגל") לפי התקציב שתבחרו, גם לקבוצות גדולות מאד.

סדנאות בישול בשטח – מומחי הבישול  בשטח של "בטבע שלך" ישמחו לחלוק איתכם את נסיונם בהכנת ארוחת שטח מיוחדת. אם נלך בכיוון החלבי, נציע מנות יחודיות כמו הכנת גבינה בשטח, אפייה בטאבון (אל תטעו… יש סאג' ויש טאבון), קינוחים או עשרות מנות אחרות. בסדנה הבשרית נלמד אתכם איך מבשלים פויקה איכותי שלא נשרף, איך מכינים מטפונה (עוף  ממולא קבור בגחלים) ועוד….  הסדנאות מועברות בשטח שתבחרו והכל גם נראה טוב מאד.

 

"בטבע שלך" מציעים אפשרות להקמת סוכה בשטח בסמוך למקום הפעילות !!