על גיבוש בטבע


ימי גיבוש וכיף – ראשי | מרוצי הרפתקאות | יום גיבוש | הצעות מיוחדות | טיולים | גלריה


היו לילות, אני אותם זוכרת

אני אותם עד סוף ימי אשא.

במשעולים, בין דגניה לכינרת….

היו לילות, היו ימים… פעם, הרבה לפני שנכתב השיר המקסים הזה (על ידי יעקב אורלנד) כולנו היינו אנשי שטח. כולם חיו הרבה יותר קרוב לטבע. כדי לחיות היית חייב לדעת להדליק אש, לבשל בשטח ולהתמודד עם הפחד להיות בחושך בחוץ. אחר כך האנושות התפתחה, התרחקה מהטבע והכניסה את עצמה לתוך חומות של בטון והידע על הטבע שהיה מוטמע בנו הלך ונעלם.

כיום, חוזרת ההבנה שהטבע נותן לנו כוחות ובריאות. היום כבר ברור לכל אדם בריא שהטבע הוא משאב שילך וייעלם אם לא נשמור עליו היטב.

השהות בטבע תורמת לנו לא רק בריאות פיזית אלא גם בריאות נפשית. היא משרה עלינו שלווה ומפתחת בנו תכונות חיוביות רבות. יום בטבע דורש מאיתנו מאמץ פיזי, מלמד אותנו להיות מודעים לגוף שלנו ולצרכיו,  מכריח אותנו לדאוג לבטיחות ולחשוב ולתכנן קדימה.

כל אירגון או חברה שמכבדת את עצמה וחשובה לה רווחת עובדיה דואגת גם לתרבות, לאווירה ולבריאות שלהם. ימי גיבוש בטבע מהווים כלי מצוין שמשלב פיתוח צוות עובדים עם כיף והנאה.

במהלך פעילות הגיבוש והכיף נעבוד על היעדים שהצבנו בפגישת התכנון המוקדמת. עבודה על יעדים כגון פיתוח שיתוף פעולה ואחריות מתבצעת באוירה כיפית באמצעות ימי גיבוש בשטח שבנויים נכון.

מומלץ לבנות יום גיבוש ממספר יחידות, כגון משחק "כולם בעקבות אחד" (מרוץ כתבי חידה ומשימות אתגר בסגנון חפש את המטמון), סדנת ODT, סדנת בישול בשטח וארוחת שטח איכותית. קראו כאן עוד על מגוון פעילויות גיבוש שמפעילה "בטבע שלך".

פנו אלינו לקבלת פרטים !