שאלות נפוצות

מה הקשר בין חינוך וכיף ?

"בטבע שלך" מאמינה באנשים ובטבע. המיומנות שלנו היא בהפעלת אנשים בשטח ומיומנות זו נדרשת גם כאשר עוסקים בסדנת הישרדות במדבר יהודה וגם כאשר מכינים ארוחת פויקה בשטח.

מה מיוחד ב"בטבע שלך" ?

"בטבע שלך" עוסקת בנשמה. שאיפתנו אינה לגדול ולהפוך לעסק ענק אלא להמשיך ולעשות את הדברים שאנחנו אוהבים ומאמינים בהם – לעבוד עם אנשים בשטח, לגרום להם ליהנות ולחנך אנשים לאהוב את הטבע והשטח.

מה זה ODT ?

O.D.T. – Out Door Training או "הפעלות מחוץ לחדר" הוא תחום שכולל את כל ההפעלות שנעשות בשטח ולא במסגרת כיתה. תחום ה ODT כולל משחקי צופים עם חבלים וסנדות, פעילויות גיבוש עם מתקנים יעודיים ופעילויות גובה ואתגר כגון אומגה וקיר טיפוס.

ברמה הבסיסית המשחקים מהנים מאד ומגבשים את המשתתפים שנדרשים לעבודת צוות ושיתוף פעולה. רמת מיומנות גבוהה יותר היא לעבד את התהליכים בקבוצה ולהשתמש ב O.D.T.  לטיפול בנושאים ספציפיים כגון פיתוח יצירתיות, בעיות אמון, בעיות אלימות ועוד.

מה זה מרוץ הרפתקאות ?

מרוץ הרפתקאות "כולם בשביל אחד" הוא משחק חפש את המטמון משודרג. המשחק משלב מחשבה, מהירות ועבודת צוות תוך הנאה מרובה. המשחק מתנהל כתחרות בין קבוצות שמקבלות  כתבי חידה ומוצאות תחנות שלאורכן פזורות משימות שונות שעליהן לבצע. בטבע שלך מציעים את המרוץ במגוון מקומות בארץ וכן מספקים שירות של הכנת מירוץ חדש בנושא מסוים לפי הזמנה. המשחק הוא בסיס מצוין לפעילות מסוגים שונים: ניתן לשלב בו תחנות ODT, אטרקציות, רכיבה על אופניים, סירות ועוד המון אפשרויות.

מה החוכמה להכין פויקה ?

תבואו, תראו ותטעמו…..

כמו בכל דבר בחיים, גם פויקה אפשר להכין בכמה רמות. ארוע פויקה מבחינת "בטבע שלך" דורש הכנה יסודית והרבה ציוד וכולל ישיבה אלטרנטיבית, הגברה, תאורה, סככות ומנות נוספות עוד בלי לדבר על הקינוחים ועל המבחר הרב של טעמי הפויקה שאנחנו מבשלים בארוע פויקה.