אירועים לזוגות

ODT זוגי – מוצר חדש ומפתיע, חוויה זוגית מיוחדת במינה שכמוה עוד לא עברתם !! המפגש מתחיל בארוחת בוקר מפנקת על גבי מחצלות בטבע ואחרי הארוחה, על בטן שבעה וראש נקי אתם נכנסים למתחם ה ODT והאתגר. שדורש מכם שיתוף פעולה ועבודה זוגית משותפת. את הפעילות מלווה פסיכולוגית מוסמכת ומנוסה שמעבירה אתכם בין התחנות ובתוך סבך הרגשות והתקשורת הזוגית. בסוף הפעילות תשבו איתה לעיבוד הדינמיקה שקיימת ביניכם בחיי היומיום ונחשפה כאן בפעילות.

הצעת נישואים מקורית – כתב חידה יגיע באמצעות שליח ויוביל את הבחורה המופתעת מאטרקציה לאטרקציה ומאתגר למשנהו עד לתחנה הסופית בה מחכה אביר חלומותיה עם הצעה מדהימה !
הצעת נישואים רומנטית – מה יותר משכנע מארוחת ערב מושקעת שמחכה במערה קסומה וחמימה, מוארת לאור נרות, ערוכה בטוב טעם וטעימה לחיך… ניתן לשלב הגעה למערה על גבי סוסים או ירידה אליה באמצעות גלישה בחבל.
יום נישואים – זה הזמן לרענן את שיגרת הזוגיות ולהפתיע את בן או בת הזוג ביום נישואים בטבע. שלבו טיול רגוע וקסום עם ביקור באתרי נוף מרהיבים ולאורך הדרך יחכו לכם מבחר פינוקים וארוחות שטח נהדרות… בואו נראה מה הרף הבא….

 

חתונה בטבע –

דמיינתם חופה ביער, על פסגת הר במדבר או על חוף הים ?

החופה תעמוד על רקע הנוף הכי יפה, האוכל יוכן על גבי מדורות בשטח והאורחים מוזמנים לצפות בעשרות סירי פויקה מתבשלים על גבי מדורה עם מנות שיפיצו ריח מגרה כל החופה. אנחנו נעזור לכם למצוא מקום בו התפאורה כבר נמצאת ואנו נדגיש אותה עם תאורה צנועה וטבעית הכוללת פרוז'קטורים אך בעיקר עששיות ונרות. על האדמה נפרוש מחצלות רבות או פופים וכריות לישיבה אלטרנטיבית סביב שולחנות נמוכים.

הפקת חתונה בטבע כרוכה בסידורים רבים הדורשים ניסיון – תיאום המקום והאירוע מול רשות שמורות הטבע, קק"ל, המשטרה, מכבי אש ושאר הגורמים חיוני אם אינכם רוצים תקלות ואי נעימויות.

רוצים לחסוך בהוצאות? בחתונה בטבע הגמישות אצלכם ואתם תקבעו במה אתם מעוניינים להשקיע ואיפה לחסוך. לא עוד אולם שמחייב אתכם לשלם על מערכות התאורה שהתקין או הגברה שהוא כבול אליה בהסכם ארוך שנים.

נשמח לקבוע איתכם פגישת ייעוץ חינם – ללא התחייבות.

 

לפרטים נוספים והזמנת אירוע לחצו כאן!