חתונות בטבע

רוצים להתחתן בטבע ?

רוצים חתונה יפה בטבע ? אנחנו יודעים לעזור לכם ! נשמח לעזור לכם מהניסיון שלנו להבין כמה עולה חתונה בטבע, למצוא מקום לחתונה בטבע, להשיג אישורים, להפיק את החתונה, לבשל את הארוחה (אפשר בשטח!) ולייעץ איך לסדר את המקום, להוציא מפת הגעה, לחשב את כמות האורחים, לתכנן מזכרות ועוד. בקיצור, כל מה שקשור לחתונה בטבע…

אתם תמצאו עם מי להתחתן, אנחנו נדאג לכל השאר !

דמיינתם חופה ביער, על פיסגת הר במדבר או על חוף הים ?

"בטבע שלך" מפיקים חתונות בטבע. תנו לנו לפנק אתכם בחתונה טבעית.

החופה תעמוד על רקע הנוף, האוכל יוכן על גבי מדורות בשטח והאורחים מוזמנים לצפות בעשרות סירי פויקה מתבשלים על גבי מדורה עם מנות שיפיצו ריח מגרה כל החופה. אנחנו נעזור לכם למצוא מקום בו התפאורה כבר נמצאת ואנו נדגיש אותה עם תאורה צנועה וטבעית הכוללת פרוז'קטורים אך בעיקר עששיות ונרות. על האדמה נפרוש מחצלות רבות או פופים וכריות לישיבה אלטרנטיבית סביב שולחנות נמוכים.

חתונה בטבע – בהתאם לתקציב !   רוצים לחסוך בהוצאות – אנחנו איתכם בדרך לחתונה זולה, מקורית ואיכותית. בחתונה בטבע הגמישות אצלכם ואתם תקבעו במה אתם מעוניינים להשקיע ואיפה לחסוך. לא עוד אולם שמחייב אתכם לשלם על מערכות התאורה שהתקין או הגברה שהוא כבול אליה בהסכם ארוך שנים. בארוע גדול צריך לדאוג לגיבוי לגנרטור, להגברה, לתאורה, לחימום ולפינוי במקרה חירום. – אנחנו נעזור לכם לא לשכוח את הפינות הקטנות.

הפקת ארוע בטבע כרוכה בסידורים רבים הדורשים ניסיון: תיאום המקום והאירוע מול רשות שמורות הטבע, קק"ל, המשטרה, מכבי אש ושאר הגורמים חיוני אם אינכם רוצים תקלות ואי נעימויות.

אנחנו נהנים לעזור לזוגות לקראת חתונה להפיק ארוע
בהתאם לטעם שלהם ולכן
שמח לקבוע איתכם פגישת ייעוץ חינם
ללא התחייבות.
אנשי "בטבע שלך" צברו ניסיון רב בליווי זוגות לקראת חתונה.

 

 

מעוניינים בחתונה בטבע בזול במיוחד ?