יום גיבוש לחברות ולעובדים

"בטבע שלך" מציעים מגוון של ימי כיף, ימי גיבוש, סדנאות ODT ופעילויות גיבוש בטבע. אם אתם מחפשים פעילות מגבשת ומהנה לעובדים שלכם בטבע – אתם במקום הנכון !

יום גיבוש לחברות

כשאנחנו בונים יום גיבוש עם מטרות בתחום העבודה, אנו דואגים שהעובדים ירגישו שזה יום כיף וכך פעילויות ODT שאנחנו מביאים והמדריכים עובדים על דינמיקה קבוצתית אך גם מייצרים חווייה חיובית לעובדים שיוצאים בהרגשה טובה שהשקיעו בהם ובנו להם יום סדנאות אבל באווירה כיפית.

בתהליך תכנון יום הגיבוש נבין איתכם מה סגנון המשתתפים ולפי זה נתאים את המדריכים ואת הפעילויות עבורכם. קיימים גם שילובים בין יום גיבוש וסדנאות לבין יום כיף.

מטרות ליום גיבוש לעובדים –

כשמזמינים יום כיף או יום גיבוש לעובדים, חשוב להבין מי קהל היעד ומי אנחנו רוצים שיתגבשו. האם אנחנו רוצים ליצור גאוות יחידה אצל כלל עובדי החברה, האם חשוב לנו הגיבוש בתוך צוותי העבודה , הגיבוש בין הצוותים השונים או שאנחנו רוצים יום כיף ובכלל אין לנו מטרה של גיבוש עובדים. השילוב של מנהלי הצוותים והנהלת החברה במהלך היום יקבע לפי סגנון הניהול שאתם רוצים להנחיל. יש ימי כיף שבהם הנהלת החברה באה להסתובב בין העובדים ויש ימי גיבוש שבהם התקשורת בין המנהלים לעובדים עומדת במרכז תשומת הלב ותרגילי ה ODT מתמקדים בעיבוד הדינמיקה הזו.

התאמת ימי כיף לעובדים- 

האם מדובר ביום כיף למשפחות העובדים ? האם יום כיף כולל אטרקציות לילדים ? האם אנחנו בונים יום כיף שמשלב בין ילדים למבוגרים ? האתגר שעומד בפנינו בתכנון יום כיף הוא ההתאמה של הפעילות לאוכלוסיה. כמובן ש"בטבע שלך" מחזיקים מגוון גדול של פעילויות ואטרקציות לימי גיבוש וכיף. האטרקציות הן הכי טובות ומוצלחות שקיימות בשוק אך ההתאמה של תוכנית יום הכיף לאוכלוסיית היעד קריטית.

בתהליך ההזמנה והתכנון נברר איתכם כמה אנשים משתתפים ביום כיף, האם כבר עשיתם בעבר ימי כיף והאם הם היו מוצלחים, מה סגנון האנשים, האם משתתפים אנשים דתיים, האם צריך מדריכים בשפות זרות, האם יש אנשים בעלי צרכים מיוחדים ועוד שאלות רבות שיעזרו לנו לתכנן איתכם יום כיף שיהיה לא רק מוצלח אלא גם מתאים לכם.

לפרטים נוספים והזמנת אירוע לחצו כאן!