ימי הולדת מיוחדים

בר מצווה – טיול הרפתקאות ייחודי כולל אטרקציות אתגריות הוא מתנה לנער בר המצווה ולחבריו. בחגיגת בר מצווה בטבע הם ירגישו את השינוי שעובר עליהם ואת הפיכתם לגברים. ניתן לשלב אירוע טבע כזה עם הנחת תפילין בכותל וארוחת שטח חגיגית בסיום. לארוחה אנחנו נביא הגברה ומוזיקה כדי לקנח בקצת ריקודים.

 

בת מצווה – יום משימות קבוצתי לעלמה הצעירה ולחברותיה מתאים מאד לגיל שבו האינטראקציות החברתיות בשיאן. נערות בגיל הזה אוהבות וטובות מאד במשחקי שיתוף פעולה שונים ולכן יום גיבוש בטבע שכולל פעילות ODT ששמה דגש על גיבוש קבוצתי ויחסים בין אישיים מתאים להן מאד. באירוע בת מצווה מומלץ לשלב פעילות התנדבות כגון קטיף או נקיון של שמורת טבע וסדנת בישול שטח שמתאימה גם למבוגרים יותר במשפחה וכאן ניתן לשלב גם אפיית פיתות והפרשת חלה.

 

יום הולדת 50 – אנו מציעים מרוץ בתחומי העניין המיוחדים לחתן יום ההולדת. אם זה אתרים אהובים או מרוץ בנושאי היסטוריה, מוזיקה, ספורט, עסקים או נושאים אחרים שיעלו בדעתכם, אנחנו נשלב את המומחיות שלנו בהכנת מרוצים כדי לבנות משחק הרפתקאות שיפתיע את יום החוגג ואת חבריו או משפחתו שילמדו להכיר את עולמו בדרך חוויתית, אתגרית ומיוחדת.

 

יום הולדת 60 – זה הזמן למשחק הוקרה בעקבות שישים השנים האחרונות והקשר האישי של החוגגים אליהם. משחק שיעקוב אחר האתרים, האנשים והארועים שליוו את שישים השנים האחרונות יהיה מתנה יוצאת דופן שלא תישכח זמן רב.